Kontakt

Du kan alltid nå oss på info@scthiss.se eller via vårt växel nr 010-150 10 00.

Om ditt ärende gäller något särskilt hittar du kontaktinformation nedan.

SCT Hiss

VD

Thomas Wennberg

010-150 10 20

thomas.wennberg@scthiss.se

 

Kvalitet och Miljö

Håkan Calpson

010-150 10 10

h.calpson@scthiss.se

 

Försäljningschef Dalarna/Gävleborg

Per Centerlund

010-150 10 12

per.centerlund@scthiss.se

 

Inköp och konstruktion

Johan Hedeén

010-150 10 11

johan.hedeen@scthiss.se

 

Försäljningschef Stockholm

Jonas Olofsson

010-150 10 17

jonas.olofsson@scthiss.se

 

Modernisering och nyproduktion

Mikael Caldell

010-150 10 14

mikael.caldell@scthiss.se

 

Försäljningschef Mälardalen

Per Rostad

0706-53 98 06

per.rostad@scthiss.se

 

Ekonomi och fakturafrågor

Hanna Andersson

010-150 10 05

hanna@scthiss.se

Fyll i formuläret så kontaktar vi dig!

Vår adress

SCT Hiss:

Frutjärnsvägen 17

77141 Ludvika

 

Varuvägen 9

125 30 Älvsjö

 

Copyright © 2018 SCT HISS AB